אודות

“הדרך הנכונה” הינה חברה ותיקה לתיווך שאשר נוסדה בשנת 2008. “אנחנו מובילים את הלקוח לעסקה שהכי מתאימה לו”.

הסיוע של חברת תיווך בעת מציאת נכס, אם כן, הוא חיוני בכל קנה מידה. ברשות חברות הפועלות בתחום מאגר מרשים של דירות מתיווך, חלקן בבעלות בלעדית של המשרד. המשמעות הישירה של כך היא שמגוון הנכסים מהם ניתן לבחור הוא גדול יותר, דבר שמגדיל בעשרות מונים את הסבירות לביצועה של עסקת הנדל”ן המושלמת. לכן כדאי לפנות לחברת תיווך נדלן מקצועית.

לכל אדם יש את הדרך הנכונה עבורו, ועסקה מסוימת יכולה להתאים לאחד כמו כפפה ליד בעוד לשני היא תהיה עסקה גרועה מאוד – כך מאמינים ברק ששון ואלון ברכה, השותפים שבבעלותם “Right way” (הדרך הנכונה), חברה ותיקה לייעוץ משכנתאות ולתיווך.

עוד עלינו

מציאת דירה בישראל, בין אם לרכישה ובין אם להשכרה, אינה דבר של מה בכך. מעבר לסוגיה הפיננסית המורכבת המצריכה התייחסות מיוחדת, מדובר כאן על קושי מהותי לאתר את הנכס המתאים ביותר לצרכים, לרצונות וכמובן שגם לתקציב. בתנאים האלה, דומה כי קשה מאד לחשוב על ביצוע המשימה ללא הסיוע של חברת תיווך, ורצוי כזו מהשורה הראשונה בישראל. אז איך עושים את זה? בשביל זה אנחנו כאן.

צוות המשרד

ברק ששון
מנכ״ל ובעלים
סוכן נדל״ן ויועץ משכנתאות
אלון ברכה
מנכ״ל ובעלים שותף
סוכן נדל״ן
יניב בושדיד
יועץ נדל"ן
אושרי עמר
יועץ נדל"ן

למה הדרך הנכונה?

כאשר אנחנו מתכננים לקנות דירה, חדשה מקבלן או יד שניה, אנחנו עומדים בפני הוצאה כספית משמעותית, אולי הגדולה ביותר בחיים הפיננסים, הכרוכה בלקיחת משכנתא. כדאי מאוד לשקול לצאת למסע המשכנתא המורכב בליווי יועץ מקצועי ומנוסי, שיעמוד וינתב אותנו במסלול המוביל בבטחה למשכנתא מותאמת אישית במחיר הזול ביותר האפשרי.

לא מצאתם נכס?
השאירו פרטים והמקצוענים שלנו כבר חוזרים אליכם